מה זה גולד פילד – והאם כדאי לקנות תכשיטים כאלה?

אחד מהטרנדים החמים בעולם התכשיטים הוא ללא ספק תכשיטים עשויים גולד פילד. למעשה, מדובר בסוג של מתכת המשמשת ליצירה ועיצוב של תכשיטים מכל הסוגים – החל משרשראות ועד צמידים, כאשר היתרון הבולט של המתכת הזו נובע בעיקר בשל המחיר הזול באופן יחסי למתכות אחרות, כמו למשל כסף או זהב. אם אתם בדיוק מתלבטים לגבי רכישה של תכשיטים כאלה, בחרנו להציג את כל מה שצריך לדעת, כל זאת מתוך מטרה להוביל להחלטה והשקעה כספית נכונה.

גולד פילד – טרנד שנמצא במגמת תאוצה

גולד פילד עשוי משילוב של נחושת או פליז לצד זהב בריכוז שמגיע עד ל-5% מסך התכשיט, כאשר לרוב משמש הזהב כציפוי של התכשיט שנועד למנוע ממנו מלהשחיר או קילוף. כפי שציינו בתחילת הסקירה, היתרון של המתכת הזו נובע קודם כל מהמחיר הזול באופן יחסי המאפשר לכל אחד ואחת להתחדש בתכשיט מעוצב ויפהפייה, רק בעלות כספית מופחתת מאשר רכישה של תכשיט העשוי מזהב או כסף. בנוסף, גולד פילד מתאים מאוד בעבור גברים ונשים כמו גם ילדים שסובלים מאלרגיות, וזאת בעקבות הציפוי וכן עירוב של מתכת המהווה דרך מעולה לענוד תכשיטים, מבלי לחשוש מפני התפרצות של אלרגיה.

בעקבות הביקוש החלו מעצבים ומעצבות המתמחים בתחום התכשיטים לייצר מגוון עצום של תכשיטים לקהל הרחב, כאשר הנושא של העמידות, המחיר וגם המראה הופך את התכשיט הזה לבעל יתרון מובהק ביחס לתכשיטים אחרים, בוודאי אם התקציב שלכם מצומצם או במידה ואתם סובלים מאלרגיות שעשויות להתפרץ בעקבות חשיפה ממושכת למתכת.

 

 

מה החסרונות של גולד פילד?

בניגוד למתכות כמו זהב, צריך להקפיד על שגרת ניקיון קבועה הכוללת שימוש במים פושרים ביחד עם סבון כלים, מתוך מטרה לנקות את התכשיט ואף לשמור על הצבע. בנוסף, במידה ואתם הולכים לים או לבריכה, רצוי שלא להביא איתכם את התכשיט הזה מאחר והוא עשוי להשחיר בעקבות המגע עם חומרים כמו למשל מלח הים או כלור שעלול להוביל לפגיעה בנראות של התכשיט וכן לירידה של צבע. על כן, צריך לקחת גם את החסרונות הללו בתהליך של בחירת תכשיט, בוודאי מסוג של גולד פילד.

לסיכום

רכישה של תכשיט גולד פילד מהווה הזדמנות מעולה להוביל להשקעה כספית משתלמת אשר מגיעה לידי ביטוי באמצעות שילוב של צבע טרנדי לבין מגוון גדול של עיצובים שיכולים להתאים לכל הסגנונות, גם למי שלא עונד בדרך כלל תכשיטים. במידה והחלטתם לבצע רכישה של תכשיט העשוי גולד פיד, מומלץ לבצע חקר שוק מקיף בנוגע לחנות או צורף מוביל ובעל שם, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה ובהתאם לכך לקבל את המענה בדמות של  תכשיט איכותי שישתלב בצורה מושלמת עם הסגנון האישי שלכם.

נגישות