נכנסים הביתה בסטייל – הכול על שערי חנייה חשמליים לבית

שערי חנייה הם חלק סטנדרטי וותיק בבתים פרטיים, כשם שרכב פרטי הוא חלק שגרתי מהעולם המודרני. התפתחות מעניינת וחשובה בנושא זה, אותה ניתן לתאר אפילו כזינוק טכנולוגי קדימה, הציגו השערים החשמליים. מה היתרונות ששערים כאלה יכולים לספק לכם? מדוע זו עשויה להיות השקעה כדאית למדי? ומה  החשיבות המיוחדת של מנוע מאיכות טובה בשער כזה? זו היא סקירה קצרה שתסביר:

שער חשמלי לחנייה – אוסף יתרונות במוצר אחד

התקנת שער חשמלי בחנייה, תשדרג את יכולות השער והחנייה בכלל, באופן משמעותי. זאת, בין השאר תודות לתועלות הבאות:

  • קלות הפעלה – לעתים דרושה סגירה של חנייה עבור כמה רכבים. הדבר תלוי בהעדפותיכם ובנסיבות. במקרים כאלה וגם בכלל, שערי חנייה עשויים להיות כבדים למדי. בין השאר מאחר שהם אמורים לסייע להגן מפריצה. לכן, תפעול ידני שלהם לא תמיד קל או נוח. תפעול חשמלי, יספק כמובן קלות הפעלה מרבית.
  • חסכון בזמן – באמצעות רכישה של מנוע לשער כנף למשל, תחסכו את הזמן שנדרש לצאת מהרכב ולהפעיל את השער ידנית.
  • "בית חכם" – יכולת לשלב זאת במערכות שליטה מרכזית מסוג "בית חכם”. כך ניתן לתפעל את השער כחלק מתסריטי שימוש מתוחכמים ואפילו אוטומטיים בבית.
  • מבחר סוגים – שער חשמלי יכול להיות שער מכל סוג שהוא. כלומר, עצם קיומו של המנגנון החשמלי, לא מפריע לשער להיות מסוג שער כנף, הרמה, נגרר או כל סוג אחר. זה אומר שהמנגנון החשמלי לא מגביל, אלא דווקא מרחיב אפשרויות.
  • בטיחות – האם שער חשמלי הוא בטוח? התשובה לכך חיובית, במידה ורוכשים זאת מחברה אמינה. הבטיחות מתבטאת בכך שחיישנים מסייעים למנוע לעצור, במידה ודבר מה מפריע לתנועתו התקינה. כמו כן, ניתן להזהיר מפני תנועת שער כזה, באמצעות נורה דולקת או מהבהבת.

כפי שראיתם, זו היא אכן השקעה כדאית עבור בתים פרטיים.

 

 

חשיבות המנוע

איכות המנוע בשער חשמלי, חשובה במיוחד. מנוע טוב, יעבוד בצורה יעילה וחלקה. הוא יוכל לעמוד בעומס שמוטל עליו, מבלי להתאמץ יותר מדי. מאמץ יתר כזה, איננו דבר של מה בכך. לא נכון לחשוב שעוצמת המנוע מתבטאת רק ב"יכול להזיז את השער" או "לא יכול". מנוע שמזיז את השער אבל מתאמץ מאוד במהלך עבודה זו, הוא גם מנוע שאורך חייו יהיה כנראה קצר במיוחד. מנוע איכותי לא יתקלקל כל כך מהר. עם זאת, לאורך זמן, תקלות מתרחשות לבסוף גם במוצרים האיכותיים ביותר. גם במצב כזה, האיכות באה לידי ביטוי! כיצד? מנועי השערים של חברת סומפי למשל, כוללים צג דיגיטלי אשר מציג את מספר התקלה, באופן שמקל על הטכנאים לאבחן ולתקן את המצב. אגב, בשערים חשמליים יש גם אפשרות הפעלה ידנית, למקרים המיוחדים שבהם היא נדרשת. כולל במצבי תקלה. מה לגבי הפסקות חשמל? יש סוללות גיבוי שניתן להתקין אשר יספקו גם לכך מענה.

עוד על סומפי

סומפי היא חברה צרפתית במקור וחברה וותיקה למדי. כבר בשנות השישים למעשה, היא פיתחה חידושים שונים בתחום זה! כיום, מדובר על חברה בינלאומית בולטת, אשר יש לה נציגות גם בישראל. מוצרי סומפי מתקדמים ואיכותיים ביותר. אגב, מנועי השערים שהיא מציעה, עובדים במתח נמוך של 24 וולט. תודות לכך, הם מצמצמים סכנת התחשמלות. אם רוכשים ממנה מוצרים לשערים ובכלל, רוכשים מוצרים איכותיים, מחברה איכותית.

לסיכום

אם תבחרו בשער חשמלי וגם במנוע איכותי עבורו וכל זאת מחברה אמינה, תמקסמו עבורכם את התועלות הרבות ששער חשמלי לחנייה מציע.

נגישות