יש לכם אתר עסקי? כדאי שתכירו את שירותי הענן לעסקים של חברת GNS

אתר עסקי הוא כלי עבודה חשוב למדי כיום. בעבר היה מדובר על חידוש מלהיב ויוצא דופן. אך כעת, לעסקים רבים יש אתרים כאלה והם השתכללו ללא הכר. חלקם אתרי תדמית פשוטים, חלקם אתרים שמספקים שירותים מתקדמים מסוגים שונים וחלקם אתרי מסחר. בכל מקרה, אתר עסקי מתקדם לא מספיק בפני עצמו. מה עוד כדאי להוסיף לו? ומה מציעה לשם כך חברת GNS? זו היא סקירה קצרה שתסביר.

הדרך המודרנית לצרוך מחשוב

שירותי ענן הם ללא ספק, אחד החידושים המשמעותיים ביותר של העשור האחרון במחשוב העסקי. מה שהם מציעים, היה ברובו זמין גם קודם לכן. אך לא בצורה נוחה כל כך, גמישה ומשתלמת. עקרונית, מדובר על שכירת שירותים, במקום רכישת מוצרים. ניתן לראות זאת גם כסוג של "מיקור חוץ", שאיננו דבר חדש כשלעצמו. מה שיחסית חדש, הוא היכולת לצרוך שירותי מחשוב מרחוק ובקלות. שירותי ענן הם גם פתרונות מחשוב גמישים במיוחד. תוכלו להתחיל להשתמש בהם בקלות, אולי לשם הניסיון, לשלם רק בתשלום חודשי נמוך ונוח, לשנות היקפי ואופני שימוש בקלות, לעבור משרות לשרות בקלות ועוד. זהו מודל צריכת שירותי מחשוב, אשר הוכיח את עצמו היטב. ההוכחה לכך, היא הפופולאריות העצומה של שירותי הענן. אם יש לכם אתר עסקי ואינכם צורכים עדיין שירותי ענן או צורכים אותם מעט, זהו בהחלט תחום שכדאי לכם להתעמק בו. הוא לא חייב להחליף את המחשוב שלכם, שקיים פיזית בעסק. למעשה, בפועל, מדובר בדרך כלל על שילוב של השניים.

הכירו את GNS

מהיכן תצרכו שירותים כאלה? GNS היא בין הספקים הבולטים והוותיקים בארץ לנושא זה. זו היא ספקית שירותי הענן הגלובאלי הגדולה בארץ, עם פעילות ב-13 חוות שרתים (בישראל, באירופה, באנגליה, ארה"ב, קנדה והמזרח הרחוק). כך ניתן לקבל זמני ביצוע ותגובה גבוהים במיוחד. כמו כן, GNS מציעה ללקוחותיה שרות ותמיכה 24/7, על ידי צוות מהנדסי מחשוב תומכים, בטלפון, באימייל ובצ'ט.

שירותים עבור האתר עצמו

ראשית, ניתן להיעזר בשירותי ענן בכדי לקדם את פעילות האתר עצמו. למשל

  • CDN – את ביצועי האתר תוכלו להביא למקסימום, בעזרת שרות Content Distribution Network או Content Delivery Network. זו היא רשת שרתי עזר, אשר חולקת בין השרתים את עומס הפניות לאתר. כך הגולשים לאתרכם מוצאים שהוא תמיד זמין וגם נטען במהירות המרבית.
  • הגנה ממתקפות מניעת שירות – שרות Anti-DDoS, אשר מסייע כנגד מתקפות מסוג distributed denial of service. מתקפות אלה "מציפות" את האתר בפניות מלאכותיות, בכדי לפגוע בו או כחלק ממהלך סחיטה.

 

 

שירותים משלימים לעסק

ישנם שירותי ענן רבים ש-GNS מציעה, אשר מסייעים לעסק גם מעבר לסיוע ישיר באתר עצמו. למשל

  • Virtual Private Server – שרת וירטואלי, אשר תוכלו להתקין עליו כל מה שדרוש לכם. לשם תפעול קבוע או למטרה זמנית. שרתים אלה יתאימו את עצמם באופן דינאמי ומהיר, לדרישות משאבים משתנות.
  • אחסון וגיבוי – שירותי עזר בענן, למטרות החשובות של אחסון המידע העסקי יקר הערך שלכם. כמו כן, גיבוי בענן עבור מידע זה, באופן קל ומשתלם וללא מגבלות נפח.
  • שירותי עזר להתאוששות מאסון והמשכיות עסקית – שירותי ענן אשר מסייעים להיערך מראש למצבי משבר בעסק.
  • תחזוקת שרתים ותמיכה – שירותים אשר יקלו עליכם להבטיח פעולה רצופה ותקינה של תשתיות המחשוב שלכם.

לסיכום

קחו את האתר העסקי שלכם לרמה הבאה, עם שירותי הענן של GNS.

נגישות