כל רבי המכר במקום אחד: הספרים הכי חמים של שנת 2022 מחכים לכם באתר סטימצקי!

אם אתם בדיוק מתכננים לצאת למסע קניות ולפנק את עצמכם, אפשר ואף רצוי להיעזר בסקירה הזו אשר דרכה תוכלו להשקיע בחוכמה, וזאת בשל היכולת לנצל את הספרים הכי חמים של שנת 2022 שהצליחו לכבוש את לב הקוראים, ולא בכדי. החדשות הטובות הן שכעת אפשר לבצע רכישה דרך האתר של חברת סטימצקי, ובכך לחסוך לא מעט זמן כמו גם מאמץ. מהם הספרים הכי חמים שכדאי לרכוש? להלן הפרטים.

שירת סרטני הנהר/דליה אוונס

אחד מהספרים החמים ביותר לשנת 2022 ולמעשה הספר הנמכר ביותר בשנתיים האחרונות הוא הספר שירת סרטני הנהג מאת דליה אוונס. שירת סרטני הנהר הוא רב מכר פופולרי שמצליח לסחוף אחריו את הקוראים, וזאת בשל עלילה סוחפת אשר מתמקדת בסיפור אודות עיירה קטנה שנכנסת לסערה בעקבות רצח שבו מואשמת מי שמכונה "ילדת הביצות". מדובר בספר אשר משלב בין עלילה סוחפת המתמקדת בסיפור התבגרות לצד דרמת מתח, ועל כן אם אתם מחפשים ספר אשר יעניק לכם חווית קריאה מרתקת ממש עד השנייה האחרונה, אין ספק כי זה הספר בשבילכם.

שמש בצנצנת/נועם חורב

נועם חורב הצליח בשנים האחרונות להפוך לאחד מהסופרים הנערצים והאהובים ביותר במדינת ישראל. שמש בצנצנת הוא לקט של קטעים חדשים העוסקים ברגעים מזוקקים בחיים, כאשר בשפה קולחת ומרגשת מצליח נועם חורב להכניס את הקוראים לעולמו הפנימי והרגשי. ספרו הקודם טויטה של אושר נמכר בעשרות אלפי עותקים, וכעת גם הספר החדש שלו מצליח לכבוש את טבלאות המכירות, כל זאת בזכות יצירה ספרותית שיכולה להתאים גם למבוגרים וגם לצעירים.

 

 

האישה ששבה לחיים/בת' מילר

אם אתם מחפשים רומן מרגש, אין ספק כי הספר האישה ששבה לחיים הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. מדובר בסיפור אודות אישה אשר חיה חיים מוגבלים מבודדים ביער בצרפת ואשר מגוננת על עצמה בעקבות זיכרונות כואבים מהילדות. לאחר אירוע לא צפוי היא חוזרת לביתה כדי לפגוש את אביה לפני מותו, ומגלה כי יש יומן אשר מכיל לא מעט סודות שגורמים לה לחשוב שנית על כל מה שהיא יודעת – או חשבה שהיא יודעת. מדובר בספר אשר משלב בין פסיכולוגיה לבין סודות ושקרים כמו גם יחסים בתוך המשפחה, ועל כן הוא מהווה יצירה ספרותית מרתקת אשר מצליחה לסחוף את הקוראים ובהתאם לכך גם להגיע לראש רשימת רבי המכר.

מוקף באידיוטים/תומס אריסון

רב המכר העולמי מוקף באידיוטים הוא ספר מרתק שמצליח לסחוף אתכם כקוראים לטכניקות בעלות השפעה דרמטית על היכולת שלכם להשפיע על אחרים, להתאים את עצמכם לסביבה כמו גם להבין את העולם קצת יותר טוב, כל זאת באמצעות טכניקות שאותן ניתן ליישם בחיי היום יום. ספר מרתק ומעשיר שיכול להעביר לכם את הזמן, כמו גם יעניק לכם את היכולת לשכלל את היכולת האישית, כל זאת בזכות ספר סוחף המשלב גם לא מעט הומור.

לסיכום

רכישה של ספרים דרך האתר של סטימצקי מהווה הזדמנות נהדרת בעבורכם להשקיע את הכסף בחוכמה, הן בזכות מחירים נוחים לכל כיס והן בשל היכולת לבצע רכישה של רבי המכר שהצליחו לסחוף אחריהם את קהל הקוראים, לא רק כאן בארץ אלא בכל רחבי העולם. אז קדימה, למה אתם מחכים? זה הזמן להיכנס לאתר,  להכניס לעגלה את הספרים אותם הצגנו לכם כאן ובכך להעניק לעצמכם את היכולת לנצל את הזמן הפנוי, לטובת חווית קריאה מרתקת.

נגישות