נוהגים בסטייל? אל תשכחו לעשות ביטוח רכבי יוקרה

שוק רכבי היוקרה נחשב לאחד מהשווקים הצומחים ביותר בארץ כמו גם בעולם, כאשר בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר הרכישות של רכבי יוקרה, בייחוד על רקע של כניסת חברות מובילות כמו למשל טסלה. אין ספק כי המאפיינים הייחודיים של רכב דורשים גם רכישה של פוליסת ביטוח חובה, לצד רכישה של פוליסה ייחודית אשר מותאמת לרכבי יוקרה. מדוע מדובר בהשקעה כספית משתלמת? כל הפרטים מחכים לכם בכתבה הבאה.

רכישה של פוליסת ביטוח יוקרה – כל מה שצריך לדעת

רכב יוקרה או רכב אשר מרבית חברות הביטוח מגדירות בתור רכב שמחירו עולה על סך של 300,000 ₪. מאחר ומדובר ברכב יוקרתי מטבע הדברים הוא יהיה יקר יותר מאשר רכישה של פוליסה לרכב סטנדרטי, וזאת מאחר והמחיר של חלקי החילוף הוא גבוה יותר ואינם לרוב נמצאים בהישג היד של מוסכים במדינת ישראל, אלמנט אשר מייקר את התיקון של הרכב בעשרות אחוזים.  לצד זה, אי אפשר להתעלם גם מהתופעה של פגיעה בזדון ברכבי יוקרה שכבר הפכה למכת מדינה של ממש  ואשר וצרת עוגמת נפש, וזאת בשל נזקים אשר עלותם יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים. מידע נוסף על כך תוכלו למצוא באתר של ביטוח בטאץ', וזאת מתוך מטרה להבין לעומק מהן תנאי הפוליסה, כל זאת כחלק מקבלת החלטות אשר יניבו לכם בסופו של דבר את רשת הביטחון ואת הידיעה הברורה כי על כל צרה שלא תתרחש, ניתן יהיה לקבל על כך פיצוי מטעם חברת הביטוח, לצד השתתפות עצמית.

אם עד לפני מספר שנים היכולת לבצע רכישה של פוליסה ייחודית לרכב יוקרה הייתה מוגבלת למדי, כיום ניתן להבחין בשינוי אשר מגיע לידי ביטוי בשורה של חברות מובילות בתחום הביטוח אשר מציעות לציבור המבוטחים בפוליסה ייחודית המותאמת בדיוק לצרכים שלכם, כולל אלמנטים מיוחדים שאותם אתם רוצים לבטח, כמו למשל חלקי חילוף מיוחדים שאותם הזמנתם במיוחד, הגנה על מושבי העור ברכב ועוד.

 

 

מדוע העלות של פוליסת ביטוח זו היא יקרה יותר?

צריך לקחת בחשבון כי במידה ואתם מתכננים לבצע עכשיו של ביטוח מקיף ועבור רכב היוקרה שלכם תידרשו לשלם מחיר אשר הוא גבוה בין 3%-7% משווי הרכב, כאשר המחיר מושפע מהאלמנטים הייחודיים של רכב יוקרה, לצד בדיקה של פרמטרים אישיים אשר נקבעים בהתאם למאפיינים של הנהגים ואשר מבוססים על הגיל, ותק לצד ההיסטוריה האישית. השוואת מחירים וכן בדיקה של גובה הפרמיה היא קריטית, כחלק מקבלת החלטות בנוגע לרכישה של ביטוח יקר אך חיוני כמו זה.

מדוע מדובר בביטוח חיוני?

במידה ואתם לא רוכשים ביטוח מקיף רכב יוקרה אתם עלולים למצוא את עצמכם חשופים לנזקים כספיים כבדים וזאת במידה והרכב שלכם יהיה מעורב חלילה בתאונה או לחילופין ייגנב. מאחר שאתם בכל מקרה מחויבים לבצע רכישה של ביטוח חובה, אפשר ואף רצוי להוסיף גם ביטוח מקיף כך שניתן יהיה לקבל מענה אשר יניב לכם את היכולת להבטיח כי בעת רגע האמת ניתן יהיה לקבל את המענה המתאים בדמות של קבלת פיצוי כספי מטעם חברת הביטוח, ובהתאם לכך להוביל לקבלת מעטפת ביטוח מלאה.

לסיכום

העלויות הגבוהות של רכב יוקרה אינן מסתכמות רק ברכישה עצמה, אלא גם בתהליך של רכישת ביטוח שהינו חלק בלתי נפרד יצירה של תשתית שבמסגרתה תוכלו להיות בטוחים כי אתם נוהגים בשקט בידיעה ברורה כי גם במידה וחלילה תהיו מעורבים בתאונה או שהרכב שלכם ייגנב, ניתן יהיה לקבל על כך פיצוי.

נגישות